U shit flm merrjep

Shitet nga: Dardan 19 Maj 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   1 450 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedes 190 d viti i prodhimit 1988 gjithmon dizell prej fabrike dizell osht i rujtun si brenda ashtu dhe jasht matorri i punon shum mir nuk nihet tu punu servisi ju ka kry me koh vetura nuk don investim hipotek nuk osht perkthimi behet mejher
Munesi ndrrimi
Pres blers shum serioz
044320777 ose 04932077
si dhe ne viber +37744320777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim