mercedes 190 dizell

Shitet nga: fedon 16 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes mercedesin 190 dizell viti prodhimit 89 regjistrim edhe 10 muaj,vetura eshte ne gjendje teper te mir posedon shiber hidrolik centrall 4 goma te reja dimri etj. vetura edhte mjaft e ruajtur si brenda dhe jasht dhe i ka shpenzimet teper te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim