Mercedes 200 D , 1977

Shitet nga: Muhamet 19 Jan 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 70-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet mercedesi klasik (olldtajmer) , eshte ne gjendje perfekte tekinke dhe shume i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim