Mercedes C200 CDI Elegance

Shitet nga: Al Bion 10 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Ne gjendje te mire motorike dhe mekanike. Ka korozion ne dyer. Eshte i mbajtur mire. GOMAT E REJA TE DIMRIT DHE TE VERES. KLIMATRONIK, ABS SRS BAS CD PLAYER ME TV DHE 6 CD BOX.
Regjistrim deri ne shkurt 2017. PS I KA SHTUAR FABRIKISHT 102 PS TANI I KA 135 PS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim