mercedes 2.0 diesel ndrrim i munshum

Shitet nga: ximi 24 Mar 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes mercedesin 200 diesel ne gjendje shumm te mir teknike dhe optike
mercedesi esht i rujtun si mrenda ashtu edhe jashta poseson : llasnje tgjan,fellne,centralla,hidraulik,Abs,esht me 5 shpejtsi
Me 22.03.2016 jakum ndrru; Vajin,filterin e naftes,filterin e ajrit,llamellen,gurtnet komplet servisin eka te krym qe dy dit...wiber +37744476564. Bej edhe ndrrim nese mkonvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim