shes ose ndrroj

Shitet nga: ilir 23 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes ose ndrroj Mercedesin B clas 200.ngjr e zez lkur automatik.ndrroj me Golf.6.Audi A 4.Seat.shtoj pare per aq sa meriton kerri,dhe sipas cmimit te tregut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim