Mercedes 220 cdi

Shitet nga: Gezim 09 Qer 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Shes Mercedesin 220 cdi ne gjendje shum te mir Teknike dhe Optike Vetura posedon AC Clima ABS SRS konfor shum të mirmbajtur, vetura eshte Panoram dhe ka Regjistrim deri ne shkurt 2017. Vetura nuk është peng Bankar dhe perkthimi te pronari I Ardhshem behet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim