shes Mercedes cdi 220

Shitet nga: Avni 21 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Shes Mercedes tiptronik elktronik cdi 220. viti prodhimit 2002 regjistrim ka der me 16.10.2016
Kerri posedon klim senxor karrikat me nxemje AUTOMATIK dhe shum i ruajtun siqè po e shieni edhe ju ne Foto presim blersa Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim