Mercedes Vito 110d

Shitet nga: Fadil Bajrami 29 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
Shitet Mercdes Vito 110d, i thjesht 2.3n gjendje të mirë teknike është transporter është me gjama mbrapa,si dhe hapja e dyerve mbrapa jo gepek po dyer,viti i prodhimit 98, nuk boj ndrrim me asgjë veqme euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim