Mercedes kamionet me dy par ulse!

Shitet nga: Ardian Begaj 14 Gsh 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
Mercedeei eshte ne gjendje perfekte dhe ka regjistrim deri me: 01.06.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim