Shes Veturen Mercedes 240D, 1983

Shitet nga: Fehmi Morina 09 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1983
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 240
Shes veturen e tipit MERCEDES 123, 240D, me kater dyer, me ngjyre te kalter dhe prodhuar ne vitin 1983. Vetura eshte ne gjendje te shkeqyeshme dhe e ruajtur, sikur dje ka dalur nga fabrika. Ka interierin e ruajtur dhe teper te paster. Vetura tani ka hy ne kategorine e veturave Old Timer. vetura ka ardhe ne Kosove ne vitin 2000 dhe qe nga ajo kohe une jam pronari dhe shoferi I saj> cmimi sipas marveshjes, pasi te shiqohet dhe provohet e tetohet. Fotografite e saj do ti shpalli me vone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim