MERECEDES 250D NI PRONAR GJITH 1 vit rks -91

Shitet nga: ARIANIT 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250

SHES MERCEDES 250DIZELL

NGJYRA E KALTERT METALIKE

I REGJISTRAR FIKS 1 VIT

ESHT N EMRIN TIM

NI PRONAR N KS NUK ESHT NDONJE KREDI BANKARE PERKTHIMI BEHET MRENDA DITES

MERCEDESI KA NJE VOZITJE SHUM T RAHASHUM ESHTE E PERSHTATSHUM PER QDO MOSHH

POSEDON
ALARM
ABS
CENTRAL
INTERJER SHUM E PAQT
KARASERIN SHUM T RUJTUN
FELLNE T MERCEDESIT ORGINAL
GOMA T MIRA
BRANIKAT JE GJAN FABRIKISHT

MOTORRI NE KA DIQKA PERFECK NUK NIHET QE ESHT DHEZZ

PER MA SHUM INFO KONTAKTO NR E TEL
044 265 497 +viber POR EJANI DHE PROVONE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim