Mercedes 250 -90

Shitet nga: Mercedes 07 Shk 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes 250 ne gjendje shum shum te bir eshte hidraulik central goma m/s shummte mira e ka komforin brenda shum te bukur dhe te ruajtur si brenda ashtu edhe jasht per me shum informata telefono 049470223 ose viber sms
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim