Mercedes 250 disel rks -91

Shitet nga: noti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Vetura eshte ne gjendje shum te mir e rujtur si mbrenda ashtu dhe jashtë
Regjistrim edhe gjashtë muaj ne emer tim eshtë
Servisi i kryem ulje, filteri i uljes, ajrit,naftes
Akumlatori me garancion dy vite i ri
Goma te mira
Kuk mbrapa
vlen te ceket se eshte vozit nga nje dor hipotek nuk eshte .
Pres vetem blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim