Mercedes 250 dizel -89

Shitet nga: Hafiz 28 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet mercedes-benz ne gjendje perfekte ,fabrikisht diesel eshte SportLine dhe posedon :
airbag
hidraulik
xhamat e perparm me rrym
drita xenon
shiber
karriget me lëkur etj
Per me shum kontaktoni edhe ne viber +38649630523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim