Mercedes 250 dizel -89

Shitet nga: Hafiz 29 Nën 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedes-benz ne gjendje perfekt eshte fabrikisht diesel . Sportline posedon :
Abs
Hidraulik
Xhamat me rrym
Karriget me lëkur
Drita xenon
Drita nen timon
Fellne
Gomat e veres dhe dimrit etj
Mund te kontaktoni edhe ne viber
+38649630523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim