Mercedes 250D -88

Shitet nga: Besim 20 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet Mercedes 250D eshte shum i rujtun se brenda ashtu dhe jasht . per me shum informo ne nr te telit:044666158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim