Mercedes 250d

Shitet nga: mercedes 27 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet mercedesi 250 ne gjendje te mire. I posa servisuar, fellne, mbylle qendrore. Regjistrim dhe 2muaj. Cmimi I volitshem
Motorin e mire dhe shpenzimet e vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim