Per golf edhe Passat dhe opel 175.70.R.13

Shitet nga: Mentor Gashi 06 Mar 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   1 699 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes 250 DizelRegj.03.07.2016.viti.11.08.1992. Qmimi i Fundi 1700.Euro.Me Ndrrime.2000.Euro. Centrall Muzik Ne Gjendje shum te mir teknike Goma Te Mire M+S.Ne Llapushniku Te AL Petrol.25.Km Prej Prishtine Bejm edhe Ndrrime Me Mercedes edhe Golf edhe Opel edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Passat edhe Vectra edhe Rnault mundeni me thirr ju lutem mos dergoni sms.Nr.049398181.Nr.044612843.Mentor Nga ora 80.00.Deri.22.00.Welcome. Shaip.Nr.045402920.Nr.049434702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim