SHITET MERCEDESI 250'DISELL 1 vit rks

Shitet nga: cali / viber 044-727-858 edhe 049/668-661 01 Tet 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHITET MERCDESI /250 DISEL SHUM GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE FABRIGISHT DISEL SKE NEVOJ ASNI.CENT ME.SHTI NE TA MERCEDESI KA KETO OPSIONE
FELLNE.17 SHUM TE BUKRA
SHIPIDAK NALT
PASQYRET ME RRYM
BANDASHA ME.GOMA TE DIMRIT SAVA 15 r
Bejm.edhe ndrrime qmimi ndryshon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim