Shes veturen 250 Dizel

Shitet nga: Alban 28 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes veturen Mercedes 250 Dizel në gjendje të mirë Teknike vetura posedon goma te reja te dimrit dhe 8 muaj Regjistrim Çmimi 1400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim