Shes

Shitet nga: Syla 19 Nën 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedes benz ne gjendje te mir teknike bejm dhe ndrrim me kerr mat vogel qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim