Bej para nga shtepia juaj permes kompjuterit

Shitet nga: Egzon 29 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
E gjitha qka duhet te beni eshte te klikoni linkun dhe te rexhistroheni pastaj permes shperndarjes se linkut tuaj nje shperndarje 0.50 cent ,aq me shum e shperndani linkun tuaj aq me teper fitoni ,ju nuk mund terheqni parat para shumes 30€ parat mund ti terheqni permes money gram ne qdo pjes te kosoves http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=338039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim