Shitet vetura Mercedes

Shitet nga: Arsim 29 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 750 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Vetura eshte ne gjendje te mire e ardhur ne Kosove ne vitin 2012, ka te kaluar 292 mije kilometra, ka goma dimri shume te mira, eshte avangard
* posedon senzora shiu senzora per distanc perpara dhe mrapa
*posedon navigacion me ekran te madh
* posedon hapje nga lart( shiber)
* posedon mekanizem per larjen e dritave perpara ne menyre elktronike
* posedon ngrohje te karrikagave te para
* karrigat i ka me lekur
* pasqyret i palohen ne menyre elektronike
Me nje fjal ka te gjitha qe i duhen nje veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim