Shitet vetura mercedes C270

Shitet nga: Arsim 01 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 750 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Vetura eshte ne gjendje te mire, posedon klm te kaluar 292 mije, posedon senzor te shiut te distances per parking, posedon larse te dritave ne menyre elektronike, karrigat me lekure dhe nxemse, pasyre elektronike per parkim, navigacion te madh, hapje nga lart( shiber) ka te ndrruar shum pjese te reja, eshte karavan, me fjale tjera eshte i plote me te gjtha qka i duhen nje veture. Bejme ndrrim veq me nje lloj te vetures wv cady me pese ulese, ju mirepresim per kontakt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim