Shitet vetura mercedes C270

Shitet nga: Arsim 18 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 550 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Vetura eshte ne gjendje te mire, nje pronar ne Kosove, posedon senzora shiu, parkimi, dritat e para i pastrohen ne menyre automatike, karrika lekure, nxemse ne karrika, pasqyret i palohen ne menyre automatike, posedon shibber apo tavan me hapje automatike, eshte avangarde, karavan , goma te dimrit shume te mira dhe shume tjera.
Presim bleres serioz dhe nuk bejme ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim