Mercedes

Shitet nga: Adnan 03 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 290
Mercedes 290 Te kaluara 195000 eshte gjendje shume Te mire, ka nxemje Te karrikave , pastrues re dritave si kam pasqyre dhe shtopa rezerve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim