Mercedes 300.Diesel

Shitet nga: Mercedes 24 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Shes Mercedes 300.D me llajsen te gjëra Vetura Eshte gjendje të mir Bej dhe ndrrim pot me qmim tjeter vetura Eshte teper Ekonomike pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim