Mercedes Benz 3.0 24Ventill 220 Pss

Shitet nga: Nebi Ahmeti 03 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Shes Mercedes 3.0 ne gjendje shum te mir esht e qlajmruar ,vetura esht 24Ventillsh dhe ka 220PSS ,Vetura ka ABS ,Klim,Sp,esht Sport Ekonomik dhe ka karrika te lkures dhe esht makin e porositet ekstra ,Vetura esht e ardhur ne viti 2001 por nuk osht e vozitur ne Kosov dhe esht shum i Ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim