Shitet Vetura

Shitet nga: Bastri 05 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Vetura posedon sigurim dhe regjistrim per me shume informata nr. tel 044-727-814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim