mercedes 300d

Shitet nga: mercedes 22 Jan 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
shes mercedesin 300d 3,0 dizel viti 1991 ne fund te 91tes osht abs hidraulik goma te mira te dimrit dhe te veres me fellne te gjitha servisimet e kryera ulen e ndrruar kaishat e ndrruar me ni fjal vetura osht me marakli tip top vetura osht nxhyr hiri metalike per ma shum kontaktoni ne nr 045525039 mund te na kontaktoni edhe ne viber ju lutem le te thrrasin vetem blersit serioz qmimi i negocijushem ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim