transport vetura dhe kamincina 3 5t

Shitet nga: reshit 04 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Bej transport te veturave dhe kamion deri 3.5t
cdo jave zvicer kosove...zvicer shqiperi
cmimi i arsyeshem
bartim edhe gjera tjera qanta paketa e teknike
VIBER 0041766341389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim