Mercedes Avangard 320

Shitet nga: Menat 22 Tet 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shitet Mercedes Avangard ,
Vetura eshte ne gjendje te rregullt eshte shum e rujtshme fellge senzora klimatronik full full ekstra siq shihet dhe vet qmimi i volitshem 9200
045413633 044278587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim