Mercedes E320 CDI Avangard 2004

Shitet nga: Fatmiri 27 Sht 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shes Mercedes E320 Avangard 2004 ne gjendje shum te mir.. Servisin e ka edhe per 10000 km.. Senzora parkingu para mrapa, senzor shiu, timon levizez automatik per me ju pershtat shoferit.. Navigacion tmadh, me 6 cd, fellnet te modelit te fundit per mercedes AMG 17-she karrigat lekur dhe me nxemje, edhe 11 muaj regjistrim etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim