Mercedes E320 cdi

Shitet nga: Xxxxxx 06 Shk 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
| Info : 044 250 698
: 045 812 124 |

| Viber : +37745812124 | +37744681926

Mercedes E320-- AVANGARD,
Viti prodhimit 2005, RKS - 1o muj regjistrim, automatik-tiptronik, Gjamat elektronik, Komanda ne Vollon, DVD, NAVIGATOR TE MADH, Bord Computer, Shiber, Senzora para dhe mbrapa, Senzor shiu, Kuk automatike, Ulset me ngrohje,, gjysmë lēkur,ulset per përshtatje elektronik . Dritat Senon ,Fellne 16 original te Avangardit, Goma te Dimrit ,, e shum e shum sene te tjera... Me një fjal TIPTOP. Esht i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda.

Gjendje te rregullllt

Boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim