Mercedes ML 320 CDI viti 2007 Flm u shite

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 27 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Mercedes ML 320 CDI viti 2007 I doganuar dhe I sapo regjistruar , full opcione, ne gjendje shume te mire teknike dhe optike .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim