Mercedes benz cls 63

Shitet nga: nexhmedin 18 Tet 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320

Shes veturen Mercedes benx 3.2 AMG Diesel .
.viti i Prodhimit 2006 ne gjendje kreit te rregullt ..
.si dhe esht i furnizuar me Mjete moderne si: Nxemje te makines para startit
,,,Nxemje dhe flladitje te ulseve navigacionin me dvd ,,ulset me program Elektrik Multi funksion
,,ndezjen dhe shuarjen e makines pa perdorimin e qelesit (Keles go)
,,Timoni me program Multi funksional ,automatik pasqyret me program Automatik
,,Klima tip tronik Automatik ,,CD Veksa Automatik pranon 6cd ,hapja e dritareve Automatik .
.... Per me shum Informacione na kontaktoni ne numrin 044221921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim