SHES MERCEDES E CLASS 320 , FULL EXTRA

Shitet nga: Miftar 01 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shes mercedesin E class 320, i cili ka 1 vit regjistrim, full extra.
Vetura eshte ne gjendje perfekte, dhe shum i ruajtur.

045/413-633 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim