Shes Mercedes C320

Shitet nga: V.R 06 Gsh 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shes Veturen Mercedes C320 Me 220 ps
Shum i ruajtur mrenda dhe jasht
Automatik tiptronik
Per ma shum info 044148-656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim