Shes mercedes-benz E320 avantgard

Shitet nga: Deshrim 13 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike permban kilmatronik, hidraulik, dritare elektrike, airbaga, radio cd dhe kaset, automatik, mbyllje qendrore, ABS, ESP, full extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim