Shitet Vetura Mercedez-Benz 312D

Shitet nga: Fahri Krasniqi 20 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shitet vetura Mercedez-Benz 312D Diesel viti 1997 regjistrim deri 2016, Kilometrazha 311484, E ruajtur dhe në gjendje të mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim