Mercedes E350 D Avangard 3.0 V6

Shitet nga: Albert 20 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 350
Full option
Viti 2009
Avangard
Blue Eficent
Tiptronic
Distronic
KM te Garantuara
Klimatornik dy zonale para dhe prapa.
Navi,Bluetoth
Ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim