Installim i Ujit Kanalizimit dhe Ventillimit

Shitet nga: bastri maloku 27 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 450
UJESJELLES,KANALIZIM,VENTILLIM

Sistem te ujit Italian Xhakomini
Per tere jeten

me Mjeshter me provoj,

tel 04551304
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim