MERCEDES VANEO -04

Shitet nga: pronari 26 Jan 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vaneo
SHES MERCEDES VANEO 2004 1.6 BENZIN E ARDHUR NGA GJERMANIJA NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,FELLNE,GOMA SHUME TE MIRA,KLIME FUNKSIONALE,INTERIER TE PASTER ETJ.QMIMI ESHTE:1550 EURO.TEL:045 804 239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim