Mercedes Vaneo 1.7 cdi

Shitet nga: Kastrioti 27 Jan 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vaneo
Shes mercedesin vaneo 1.7 Cdi dizel viti i prodhimit 2003 i doganuar ne kosove me 20.10.2015. Me shpenzime te vogla me vetem 5litra ne 100km . vetuara eshte shum e ruajtne dhe posedon senzora parkingu para edhe mrapa goma te reja per dimer.
regjistrim deri me 20.10.2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim