Mercedes C 180 benzin -03

Shitet nga: benz-panoram-automatic 22 Shk 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 1.Mercedes 180 automatic-panorama-14,000km(2003) dhe 2.Peugeot cabrio 206cc-80,000km(2003). Ngjyr argjenti te dyjat. ... Dhe shtoj euro per banes 1+ 1 n Fush-kosov apo Durres.Veturat jan n'gjendje shum te mire mekanike dhe optike dhe regjstrim RKS deri n': 1. janar-2015:2.maj-2015, T'interesuarit mund te me kontaktojn perms cel. Nderrim me banes 1+1 ne Fush-kosov apo Durres/ose kesh:8.000.- Euro te dyjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim