Mercedes C 220 -01

Shitet nga: xxx 11 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Vetura Mercedes C 220 Vetura esht i doganuar dhe e ka kryer homologimin .vetura eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim