Mercedes C 220 Avantgarde Bluefficienty -10

Shitet nga: Taulant 04 Mar 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 499 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura ne gjendje perfekte, e rujtne shum,me servise te kryera ne AutoMita,1 Vit Regjistrim ne RKS 01 kilometrazha te garantuara, me shume sene extra: Panoram, sensora parkimi, sensora shiu, Bi-Xenon, me LCD monitor, nxemje ne karrika, jasteka ne karrika, gjysm lekur gjysm bez,me goma te veres dhe te dimrit, gjithashtu dhe 8 par fellne 16 dhe 17, ngjyr vanille interieri. Shpenzime pak, brenda qytetit 7.0/L, jasht qytetit 4.5-5.0/L. Modeli i fundit i prodhuar me 13.11.2010. Importuar nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim