Mercedes C 220 cdi coupe automatik tiptronik 2002

Shitet nga: Jetoni 27 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes c220 cdi coupe automatik tiptronik 2002.
215,000 km me liber.
4 + 4 (goma dhe fellne veqmas per dimer dhe vere).
Regjistrim deri 27 dhjetor 2015.
Ne gjendje shume te mire teknike (tempomat, automatik + tiptronik, klime dy sezonshe + CD player).

049 113 979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim