Mercedes C 220 dizel -05

Shitet nga: mercedes 20 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Prishtinë
mercedes c 220 dizell viti 06 -07-2005 ne gjendje shum te rregullt i regjistrua dhe doganuar qe 6 muj kilometrazh te garantua me liber te serviseve te bera ne zvicer fellne ekstra spederline diska me ftohje avangarde karrikat me nxemje shanzher me 6 cd ulset me nxemje dhe lekur senzora prapa dhe para senzor shiu etj me ni fjal kerr per marakli pres blers serjoz qmimi 8800 ero mundeni me thirr dhe ne vajber +37744403684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim